Відстежити посилку Укрпошта Україна


МОРЕ ГРОШЕЙ UA

Відстежити посилку Укрпошта тепер просто, це займе один клік. УкрПошта – всеукраїнський державний поштовий оператор, який спеціалізується на внутрішній і міжнародній доставці посилок різного формату та ваги. Повністю належить державі (хоча зараз обговорюється перетворення компанії в акціонерну), має широку мережу відділень практично в усіх населених пунктах України. Завдяки проведеній комп’ютеризації, клієнти можуть відстежити посилку Укрпошта і дізнатися її статус на нашому сайті.

Кожній посилці, бандеролі, а також замовленому листу присвоюється унікальний номер. Його отримує відправник після упаковки посилки і оплати вартості послуг компанії. Цей код потрібно повідомити одержувачу, щоб він міг використовувати його для контролю статусу доставки. На відміну від приватних операторів, посилки в цій компанії доставляються довше – до 5-7 днів по Україні.
Відстежити посилку УкрПошта або вантаж компанії через наш сайт можна за номером квитанції – досить вказати його в спеціальному полі і натиснути кнопку. На прізвище відстеження доступно тільки на відділенні, на яке посилка була відправлена. При собі необхідно мати паспорт для підтвердження особи, хоча багато операторів для відстеження документ не вимагають. Відлідкувати посилку ви також можете на сайті УкрПошти.

Як відстежити посилку Укрпошта, вантаж або лист

Як було сказано вище, відстеження відправлень через компанію Укрпошта є за номером квитанції, за номером декларації (для міжнародних), на прізвище одержувача, за номером телефону. Останні два види контролю доступні тільки на відділенні – туди слід прийти особисто або зателефонувати. Через наш сайт можна проконтролювати відправлення, використовуючи номер. Стандартні статуси, яку може надати система:

  • вихід посилки за межі України – подальше відстеження потрібно проводити, використовуючи сервіси країни-одержувача;
  • в процесі обробки – здійснюється доставка, товар знаходиться в дорозі;
  • дані відсутні – це може означати, що трекінг неправильний, або вантаж відправлений тільки сьогодні і інформація не встигла оновитися. Ще один варіант – якщо це міжнародна посилка, то вона ще не прибула в Україну;
  • відправлення передано в об’єкт поштового зв’язку – посилка на місці, можна йти отримувати;
  • вручено адресату – вантаж отриманий. Замовлення міг принести кур’єр (листоноша), або одержувач забрав його особисто.

Відстежити міжнародну посилку УкрПошта

Укрпошта спеціалізується і на міжнародній доставці. Цей вантаж теж можна відстежити за кодом, якщо міжнародну посилку вже прийняли на митниці і передали для подальшої відправки по країні. До цього для відстеження потрібно користуватися сервісами країни-одержувача. Іноземна посилка має цифро-буквений трек номер – достатньо скопіювати або ввести його на нашому сайті, щоб дізнатися інформацію про доставку.

Трекінг доставки по Україні

Відстежити посилку УкрПошта по номеру

Укрпошта дозволяє відстежувати такі види відправлень: рекомендований лист, лист з повідомленням, грошовий переказ і інші варіанти (тільки стандартний лист не індексується системою). Географія відстеження – не тільки Київ, а й вся Україна. Щоб дізнатися місцезнаходження відправленої речі, досить скористатися нашим сайтом: ввести номер в рядок пошуку, натиснути кнопку і за кілька секунд отримати інформацію.