Відстежити посилку Нова пошта Україна

МОРЕ ГРОШЕЙ UA

Через наш сервіс ви можете швидко відстежити посилку Нова Пошта. Компанія Нова пошта – служба, що спеціалізується на доставці вантажів. Зараз вона з великим відривом лідирує на ринку експрес-доставки. Представництва компанії є у ​​всіх великих містах, районних центрах та селищах країни. Інноваційні підходи і постійне підвищення ефективності роботи зробило компанію найкращим партнером для населення, бізнесу, компаній, що спеціалізуються на інтернет-комерції. Одна із зручних функцій – можливість відстежити посилку за номером накладної. Зробити це можна на нашому сайті.

Номер накладної – унікальний код, який присвоюється кожному відправленню. Накладну з цим номером представник компанії дає відправнику. Його обов’язок – повідомити номер одержувачу вантажу. Знаючи цей код, можна відстежити посилку Нова Пошта або вантаж компанії на нашому сайті. Процес елементарний: досить ввести або скопіювати номер в поле введення і натиснути кнопку. За кілька секунд буде відображена інформація про статус відправлення.

Вантаж отримують теж за номером накладної: Нова пошта інформує одержувача про прибуття за допомогою повідомлення на телефон або дзвінка. Прийшовши на відділення, слід назвати номер посилки оператору, показати паспорт або права – і вантаж буде виданий. Можливо відслідкувати посилку і в контакт-центрі Нової Пошти.

Як відстежити посилку Нова Пошта або вантаж

Як вже було сказано, компанія Нова пошта забезпечує відстеження вантажу за номером декларації. Офіційно її називають ТТН або товарно-транспортна накладна. Ввівши унікальний трек номер в поле пошуку на нашому сайті, можна отримати наступну інформацію:

  • стан (статус) відправлення);
  • дата прибуття;
  • де товар перебуває зараз;
  • розрахункова дата прибуття;
  • пункт відправки;
  • тип доставки (посилка доставляється до складу компанії Нова пошта, але можна замовити, щоб її за адресою привіз кур’єр);
  • місто прибуття;
  • номер складу (якщо вантаж відправлений до нього);
  • зворотна доставка;
  • інформація про оплату (тип, сума за доставку, сума накладеного платежу).

Відстеження на сайті є за кодом, а безпосередньо на відділенні можна попросити відстежити вантаж на прізвище одержувача або за номером телефону (те ж саме можна зробити, звернувшись в підтримку компанії по телефону).

Відстежити міжнародну посилку Нова Пошта

Компанія Нова пошта з недавнього часу спеціалізується на доставці міжнародних відправлень – зокрема, з США та Китаю. Відстеження зарубіжної посилки аналогічне, але з одним нюансом. Вантаж має міжнародний трекінг: цей номер потрібно ввести в спеціальному полі, після чого (якщо товар вже прибув в Україну) система продемонструє внутрішній ТТН Нової пошти. Це відправлення можна відстежити традиційним шляхом.

Трекінг доставки по Україні

Відстежити посилку Нова Пошта по номеру

Внутрішня доставка вантажів здійснюється з широкою географією. Це вся Україна: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Одеса, Вінниця, Кіровоград, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Запоріжжя, Чернівці, десятки інших населених пунктів. Дізнатися, де знаходиться посилка, легко – досить знати її код і відстежити посилку Нова Пошта за допомогою нашого сайту. Якщо замовлення є в системі, інформація про неї буде доступна за секунди.