Відстежити посилку Інтайм Україна


МОРЕ ГРОШЕЙ UA

Через наш сервіс відстежити посилку Інтайм або вантаж просто. Інтайм – всеукраїнська служба доставки, одна з найбільших в країні. Використовуючи сучасні підходи, забезпечує оперативну доставку вантажів різного типу в межах України. Також обслуговує міжнародні відправлення. У оператора є широка мережа відділень у багатьох населених пунктах, а також поштоматів. Кожен клієнт може відстежити посилку за унікальним номером, використовуючи для цього наш сайт.

Кожній посилці, яку відправляють через компанію Інтайм, присвоюється унікальний код – його друкують на бланку і вручають відправнику. Той може повідомити номер одержувача. Знаючи його, реально відстежити посилку Інтайм або вантаж за номером декларації, отримавши повну інформацію про переміщення, вартості та інших потрібних тонкощах, пов’язаних з доставкою.

Можливо відслідкувати посилку і на прізвище одержувача – правила компанії Intime дозволяють дізнатися інформацію про посилку, звернувшись на будь-яке відділення. Також, щоб відстежити вантаж Інтайм можна зателефонувати в службу підтримки або написати в онлайн-чаті на офіційному сайті. Онлайн-відстеження є виключно по номеру. Введіть унікальний код в рядок на нашому сайті, натисніть кнопку – і вся актуальна інформація про відправлення буде доступна.

Як відстежити посилку Інтайм або вантаж

Компанія Інтайм дає можливість провести відстеження вантажу по номеру декларації, за номером накладної (для міжнародних посилок), на прізвище одержувача, за номером телефону. Останні два варіанти доступні виключно на відділенні або за допомогою служби підтримки. Якщо використовувати спосіб онлайн-відстеження, можна отримати наступну інформацію:

  • маршрут: звідки вантаж їде і куди прямує;
  • статус: місцезнаходження в даний момент;
  • вид: як здійснюється доставка – на склад, або за адресою (привозить кур’єр);
  • кількість місць: кількість видів тари, в якій їде посилка;
  • вага, обсяг;
  • дата прибуття: орієнтовний день, коли посилка буде доступна для отримання;
  • далі відображається інформація про оплату та платника, а також дається список рекомендованих документів для отримання.

Забрати товар на складі або у кур’єра можна по паспорту або довіреності (для юридичних осіб).

Відстежити посилку Інтайм по прізвищу одержувача або номеру декларації

У компанії Інтайм відстеження за кодом є традиційним варіантом. Трек-номер друкують в квитанції (товарно-транспортної накладної), яку вручають відправнику після оформлення відправки. Знаючи його, можна контролювати відправлення на всіх етапах. Вантаж на прізвище, як уже було сказано, перевіряють, звернувшись до представника служби доставки по телефону, через чат або особисто.

Трекінг доставки по Україні

Відстежити посилку Інтайм по номеру

Відстеження внутрішньої доставки через трекінг компанії Інтайм – найбільш зручний спосіб контролю. Оператор працює в багатьох населених пунктах: відправити і отримати замовлення можна, проживаючи в будь-якому регіоні. Географія компанії – вся Україна: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Одеса, Вінниця, Кіровоград, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Запоріжжя, Чернівці та інші міста. Для відстеження користуйтеся нашим сайтом: ми надаємо тільки актуальну інформацію.