Делівері відстежити вантаж Україна

МОРЕ ГРОШЕЙ UA

Компанія Делівері – всеукраїнський і міжнародний логістичний оператор, який спеціалізується на перевезенні посилок різного типу. Особливо затребувані послуги перевізника серед представників бізнесу: компанія транспортує великі обсяги вантажів, а також інші великогабаритні товари. На нашому сайті можна відстежити вантаж Делівері і швидко дізнатися його місцезнаходження.

Для відстеження Делівері необхідний унікальний номер, який оператор відділення надає відправнику після оформлення транспортування. Відстежувати вантаж по номеру декларації зручно – для цього не потрібно звертатися в компанію Delivery. Досить мати будь-який пристрій з підключенням до Інтернету, зайти на наш сайт, ввести номер в рядок і натиснути кнопку. Система надасть актуальну інформацію про відправлення.

Щоб відстежити вантаж Делівері чи посилку іншими способами (наприклад, якщо номер втрачено), слід приходити у відділення. Тому номер декларації – оптимальний варіант для контролю переміщення вантажу. Унікальний код друкують на паперовій товарно-транспортній накладній та вручають відправнику – його обов’язком є ​​передати номер одержувачу будь-яким зручним способом. Наявність коду дозволяє відстежувати посилку на всіх етапах.

Як відстежити посилку або вантаж на Делівері

У Делівері зручна система відстеження – визначити місцезнаходження посилки можна за номером накладної, за номером декларації (для міжнародних відправлень), на прізвище одержувача, за номером телефону. Маючи номер ТТН, можна провести відстеження онлайн, в інших випадках потрібно приходити на відділення для уточнення даних (як варіант, можна зателефонувати в службу підтримки). Якщо ввести трек номер на сайті, система надасть наступну інформацію:

  • дані про відправлення (дата, склад, з якого відправлений вантаж);
  • кількість місць (дані про те, скільки одиниць тари займає замовлення);
  • ціна перевезення – скільки потрібно заплатити одержувачу, коли прийде посилка);
  • вартість страховки;
  • адресна доставка – заповнена, якщо вантаж принесе кур’єр;
  • всього до сплати;
  • орієнтовна дата прибуття;
  • дані складу, куди прийде відправлення (номер, адреса, контакти).

Відстежити міжнародну посилку

У компанії Делівері діє доставка з-за кордону – відстежити товар можна за кодом. Доступно відстеження декількох статусів: надходження оплати, прибуття на склад країни відправлення, успішна перевірка, відправка в Україну, проходження митниці, прибуття в країну отримання, готовність до видачі. Трекінг дозволяє бути в курсі, де знаходиться вантаж.

Трекінг доставки по Україні

Посилка, відправлена ​​всередині країни, у компанії Делівері відстежується просто. Якщо є товарно-транспортна накладна, в ній надруковано унікальний номер, який досить ввести на нашому сайті і за кілька секунд отримати актуальні дані. Регіон доставки – вся Україна: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Одеса, Вінниця, Кіровоград, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Запоріжжя, Чернівці.