Автолюкс відстежити вантаж Україна

МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Компанія Автолюкс – великий всеукраїнський пасажирський і вантажний перевізник. Одна з спеціалізацій – міжнародна і внутрішня доставка кореспонденції, посилок, великих вантажів. 20-річну присутність на ринку, кілька сотень регіональних представництв, доступна ціна послуг – важливі переваги оператора. На нашому сайті можна відстежити вантаж Автолюкс, отримавши актуальні дані про її місцезнаходження.Унікальний номер дає оператор відділення Автолюкс в процесі оформлення посилки. Відправник отримає чек, в якому відображено код. Він може повідомити його одержувачу для спільного відстеження. Щоб перевірити вантаж по номеру накладної, досить ввести його в спеціальне поле і натиснути кнопку. Інформація відобразиться через кілька секунд.У оператора Автолюкс доступні можливості для відстеження іншими способами, але найзручніший – саме за унікальним номером, так як отримати потрібну інформацію можна онлайн, не витрачаючи час на поїздку до відділення або телефонні дзвінки. За кодом можна відстежити вантаж Автолюкс чи посилку на всіх етапах його переміщення: від відправки до перебування в дорозі, прибуття на сортування і кінцеве відділення.

Як відстежити вантаж або посилку на Автолюкс

Автолюкс забезпечує відстеження за номером декларації, на прізвище одержувача, за номером телефону. Онлайн інформацію можна отримати, тільки маючи номер ТТН, виданий оператором відділення. Якщо його немає, потрібно звертатися до служби підтримки або приходити особисто до найближчого представництва компанії в своєму місті.

Ввівши унікальний трек номер, можна отримати актуальну інформацію наступного виду:

  • відправник – дані про людину або компанії, яка відправила вантаж;
  • дані про оплату – скільки потрібно заплатити за замовлення при отриманні;
  • варіант оплати – тільки за доставку або накладний платіж за вантаж;
  • доставка – вантаж прибуває на відділення або його привозить кур’єр;
  • адреса прибуття – адреса відділення, куди прийде товар.

Відстежити відправлення можна, маючи 12-символьний код, надрукований в накладній. Доставка здійснюється оперативно, і при відстежуванні можна проконтролювати всі етапи переміщення.

Відстежити міжнародну посилку

Компанія Автолюкс здійснюється міжнародну доставку кореспонденції вантажів. Відстеження доступно за кодом: маючи його, можна дізнатися, на якому етапі перебуває посилка: прибуття на склад, відправка, перевірка на митниці, прибуття, доставка на вказаний скарб (адреса). Зручне відстеження теж є в онлайн-режимі. Воно дозволяє переконатися, що вантаж в штатному режимі направляється до одержувача.

Трекінг доставки по Україні

Товарно-транспортна накладна компанії Автолюкс дає можливість дізнатися, де знаходиться посилка в даний момент. Трекінг доступний на нашому сайті: потрібно ввести номер, почекати декілька секунд і отримати актуальну інформацію. Географія доставки – вся Україна: Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Одеса, Вінниця, Кіровоград, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Запоріжжя, Чернівці та інші населені пункти.