Де краще оформити кредит онлайн — в банку або мікрокредитної організації?

Де краще оформити кредит онлайн - в банку або мікрокредитної організації?

Незважаючи на те, що вперше мікрокредитування з»явилося в Південно-Східній Азії, воно дуже швидко поширилося всюди. Чому така форма кредитування стала дуже популярною? Обумовлено це тим, що одні люди хотіли позичити грошей на короткий строк, зазвичай до зарплати, а у інших людей були гроші, які вони готові були дати на «користування» під невеликий відсоток. Зрештою, послуга стала вигідною двом сторонам, завдяки цьому вона стала затребуваною і популярною.

Якщо у вас тимчасові фінансові труднощі і вам залишилося лише протриматися пару днів до зарплати, то краще оформити позику в мікрокредитній установі, пов’язано це, перш за все з умовами кредитування. Як правило, банки не розглядають проекти, тривалість яких становить кілька днів. Причин, щоб отримати гроші до зарплати може бути багато: незаплановані заходи, ремонт побутової техніки і т.п.

Якщо ж Вам не вистачає коштів на оплату іпотеки, будівництво будинку або придбання дорогого автомобіля, мікрокредит так само може виручити, але максимальна сума позики не буде перевищувати 25000 грн.

Які плюси позики онлайн на карту?

Переваги мікропозик в тому, що він дуже швидко оформляється. Фахівцям достатньо декількох хвилин, щоб розглянути і схвалити заявку. Якщо ви витратите позикові кошти на цілі, зазначені в заявці, то проблем і недоліків в мікрокредитуванні ви не побачите.

Основні плюси мікрокредитування:

  • швидкість процедури оформлення та видачі;
  • ви можете взяти кредит онлайн по інтернету;
  • договірні строки повернення;
  • мінімальний набір документів;
  • відсутність різних довідок;
  • видача позики різними способами.

Де отримати швидко гроші онлайн на карту?

Фінансова компанія Мікрокредит представляє послуги кредитування населенню вже протягом 8 років. Спеціалізація: малі споживчі кредити. В даний момент компанія має 31 діючу філію, обслуговує близько 100 міст і продовжує розвиватися далі. Для отримання кредиту не потрібні поручителі або довідка про доходи, клієнтам надається можливість самостійно вибрати кредитний продукт, суму і терміни повернення коштів. Всю інформацію про кредитні пропозиції можете знайти на офіційному сайті.

Навіть, якщо клієнт включений до «чорного списку» він може отримати фінансову допомогу в цій організації. Кредитні консультанти не тільки приймають клієнтів в офісі, але і виїжджають додому, роботу.