Влада Молчанова зробила чи малий внесок під час відродження Михайлівського Золотоверхого собору, за що отримала з боку церкви високу нагороду

Влада Молчанова зробила чи малий внесок під час відродження Михайлівського Золотоверхого собору, за що отримала з боку церкви високу нагороду

14 грудня, у перший день тиждня відбулося справжнє свято. Воно присв’ячувалось двадцятій річниці з того дня, коли освятили Михайлівській Золотоверхий собор. З цієї нагоди, у відродженому храмі проводилася унікальна церемонія, під час якої були вручені ювелірні нагороди. Більш детально про цю подію можно почитати на цьому веб-ресурсі https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-12-14/vlada-molchanova-poluchila-vyisokuyu-tserkovnuyu-nagradu-za-vklad-v-vozrojdenie-mihaylovskogo-zlatoverhogo-sobora—foto/217751, а також подивитися фото. Участь у відроджені храму приймало багато людей. Тому 14 грудня, митрополит подякував усім учасникам та вручив символічні церковні нагороди.

Хто отримав нагороди

Предстоятель ПЦУ, митрополит Київський та всієї України Епіфаній власноруч вручав церковні високі нагороди. Їх отримали:

  • Служителі собору Михайлівського;
  • Миряни, які тісно пов’язані з самим відродженням храму;
  • Меценат Влада Молчанова.

За словами митрополита Епіфанія, чотирнадцятого грудня відзначали ювілей. І це, не дивлячись на те, що собор був збудованний давно. Але довгі роки зруйнували його стіни та негативно відобразилися на естетичності споруди. Тому він був відроджений. Під час святкування юбілею, прийняли рішення нагородити тих, хто вирішив прийняти участь у розбудові споруди. Митрополит привітав усіх людей, що знаходились у храмі та вручив невеличкі нагороди, які в де якій мірі виступали в ролі символіки визначої події. Це своєрідна згадка для кожного з нас, адже ми всі були причетні і причетні зараз, можливо будемо приймати участь у подальшому розвитку не тільки данного храму, але й усієї ПЦУ. До того ж Михайлівській Золотоверхий собор – це сердце, Помісної церкви, справжній центр духовності.

Нагорода Владі Молчановій

Митрополит Епіфаній з радістю привітав Владу Молчанову з юбілеєм там подякував за те, що вона допомогала монастирю, а також всій Київській митрополії. Після чого жінці була вручена нагорода.

В. Молчаноав також подякувала за високу нагороду та відзначила, що для неї це справжня честь. Так як відчуває гордість, адже завжди була на боці Православної церкви та намагалась допомагати всіма силами. Також наголосила, що у майбутнєму докладе ще більше зусиль для допомоги. Як вдалося з’ясувати Влада зробила достатньо великий внесок для повного відродження Михайлівського Золотоверхого собору, чим дуже пишається. Тому й була нагороджена та отримала привітання, подяку від митропилита.

admin