Парк Осокорки — найкраще рішення для Києва

Парк Осокорки — найкраще рішення для Києва

Парк Осокорки — відмінна можливість організувати ідеальну зону для відпочинку. Даний парк давно необхідно було створити саме в Дарницькому районі Києва, адже тут проживає величезна кількість людей, а для прогулянок немає відповідного місця. До того ж на даній території спостерігається великий транспортний потік, отже, спостерігається забруднення повітря. Парк Осокорки пропонує кращий варіант для відпочинку, як для активного, так і для відпочинку всією сім’єю, тут безліч цікавих зон.

Сучасний парк для відпочинку

Зелена зона стане чудовою можливістю для активного насичення киснем. Головне завдання даного проекту-зберегти флору і фауну, яка є, а також виростити нові незвичайні рослини. Національний парк Осокорки пропонує відмінну можливість створити парк самостійно, ви можете вибрати зони, які там повинні бути і розташувати їх, як Вам зручно. Для цього зроблений спеціальний конструктор, Ви підбираєте зони і зможете зберегти собі малюнок згодом. Таким чином, всі разом зможуть отримати ідеальний парк, відповідає цілому ряду нюансів, володіє шикарним видом.

Цікаво, що для створення парку є окрема територія, тут понад 3000 гектарів, але при цьому зараз вона є захаращеною, брудною. Якщо ж створити парк такого масштабу, то можна забезпечити столицю справжньою перлиною. Наявність водойми стає великим плюсом, це можливість для водних видів спорту, для рибної ловлі.

Основні зони національного парку

Багатьох приваблюють такі зони як:

  • фуд-корт,
  • зона оренди транспорту,
  • культурного розвитку,
  • декоративних рослин,
  • зона Сафарі,
  • годування птахів.

Тут кожен знайде для себе щось цікаве, тут можна насолодитися природою, побачити незвичайних тварин, подихати свіжим повітрям, насолодитися водними видами спорту і просто активно провести свій вечір.

Национальный парк Осокорки буде продуманий до дрібниць, ви можете бути впевнені, що тут знайде для себе цікаве кожен. Окремо представлений активний і здоровий спосіб життя-спортмайданчики, велодоріжки, прогулянкові зони, також тут буде багато цікавого для естетичного розвитку, культури, це арт-об’єкти, фестивалі, виставки на відкритому повітрі. Також окремо представлено напрямок формування свідомого ставлення до тварин, різні реабілітаційні програми. У будь – якому випадку Національний парк-найкращий шанс створити парк європейського формату, де буде підкреслено сучасне оформлення.

admin