Наскільки вигідна криптобіржа Coinbase в 2022

Наскільки вигідна криптобіржа Coinbase в 2022

Coinbase має широкий вибір криптовалют, зручний дизайн і корисний навчальний контент. Для більш досвідчених криптоінвесторів вона також пропонує розширені інструменти торгівлі.

Завдяки цим перевагам і першокласній безпеці криптобіржа Coinbase є однією з найбільших бірж криптовалют у світі. Прочитайте наш повний огляд Coinbase, щоб дізнатися, чи ця біржа для вас.

Огляд Coinbase

Ця біржа криптовалют добре підходить для: Криптоінвесторів і трейдерів будь-якого рівня кваліфікації, яким потрібна надійна універсальна платформа для купівлі, зберігання та продажу криптовалют.

Плюси

  • Широкий вибір криптовалют.
  • Проста і просунута торгівля.
  • Можливість заробляти безкоштовну криптовалюту.
  • Навчальний контент.
  • Мобільний додаток з найвищим рейтингом.
  • Крипто винагороди.
  • Пропонує дебетову картку Coinbase.

Мінуси

  • Складна структура податків.
  • Високі комісії за певні операції.
  • Обмежені можливості ставок і відсотків.

Особливості Coinbase

Широкий вибір криптовалют

Не так багато криптовалютних бірж, особливо для американських інвесторів, які можуть конкурувати з вибором Coinbase. Вона пропонує понад 150 типів криптовалют для торгівлі, починаючи від біткоїнів (BTC) та інших основних монет до менших і новіших цифрових токенів.

Проста і просунута торгівля

Coinbase надає окремі прості та розширені торгові інструменти, до яких ви можете отримати доступ зі свого облікового запису. Торгівля має зрозумілий дизайн, який простий у використанні. Розширена торгівля пропонує більше можливостей, включаючи діаграми, живу книгу заявок і лімітні замовлення.

Єдиним недоліком цих варіантів є те, що прості угоди мають набагато вищі комісії. З цієї причини ми рекомендуємо розміщувати угоди за допомогою розширеної опції торгівлі. Під час інвестування в криптовалюту важливо звести комісію до мінімуму.

Заробляйте безкоштовну криптовалюту

Однією з крутіших функцій на цій біржі є Coinbase Earn, де ви можете безкоштовно заробити криптовалюту в обмін на проходження навчальних модулів. Незважаючи на те, що таким чином ви не заробите багато, модулі можна завершити менше ніж за хвилину, і це цікавий спосіб дізнатися більше про різні криптовалюти.

Навчальний контент

Coinbase підтримує вражаючу бібліотеку освітніх ресурсів, включаючи основи криптовалюти, поради та навчальні посібники, а також оновлення ринку. Хочете легкий для сприйняття, але ґрунтовний вступ до Bitcoin? Посібник щодо податкових наслідків інвестування в криптовалюту? Coinbase допоможе вам розглянути ці та багато інших тем.

Мобільний додаток

Як і веб-платформа, мобільний додаток Coinbase — це зручний спосіб купувати, продавати та керувати криптовалютою. Він має високі рейтинги як в Apple App Store, так і в Google Play Store, тому це чудовий варіант, якщо ви плануєте займатися будь-якою мобільною криптовалютною торгівлею.

Радимо вам також звернути увагу на біржу OKX, якщо вас цікавить максимально проста за функціоналом та безпечна криптобіржа.

admin